loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, TürkiyeKoltuk Takımı


Dekorasyonlarınızda şıklık ve konforu bir araya getiren koltuk takımı modellerini yakından görmek ve koltuk takımı fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde en çok vakit geçirilen yer oturma odaları veya salonlar oluyor. Bu nedenle de en çok kullanılan bu alanlarda kullanılan mobilya ve aksesuarların da hem konforlu hem de şık olması gerekiyor. Bir evin en önemli dekorasyon parçasını oluşturan koltuk takımı modelleri, dikkat edilerek seçilmesi gereken mobilyaların başında geliyor.  Belusso Mobilya tasarlamış ve üretmiş olduğu koltuk takımı modellerinin yanı sıra insan ergonomisini de düşünerek rahat ve konforlu koltuk takımı modelleri üretmiştir. Sizler için özel olarak özel olarak tasarlanacak koltuk takımı modelleri, alanında uzman iç mimarların deneyim ve gözlemlerine bağlı olarak 3D modelleme tekniği ile tamamen kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmakta ve müşterilere sunulmaktadır. 

Modern koltuk takımlarından İtalyan deri koltuk modeline, chester koltuk modellerinden tasarım koltuk modellerine kadar bünyesinde birçok farklı koltuk modeli ve koltuk modeli fiyatlarını barındıran Belusso’yu, Modoko Mobilyacılar Sitesi'ne gelerek ziyaret edebilir aynı zamanda da ücretsiz iç mimarlık desteği alabilirsiniz.

 

Özel Tasarım Koltuk Takımı Modelleri

Özel tasarım koltuk modelleri, sizlerin ev dekorasyon fikirlerinizi alarak yaşam alanınız için özel olarak tasarlanan ve birinci sınıf kaliteli malzemeler ile üretilen koltuk takımı modelleridir. Kişilerin istek ve ihtiyaçlarına özel olarak üretilen tasarım koltuk takımı modelleri, iç mimarlarımızın vermiş olduğu tasarım fikirleri ile daha da güzelleşerek tam istediğiniz duruma getirilerek sizlere sunulmaktadır.

 

Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Koltuk takımı modeli seçerken en çok dikkat edilmesi gereken özellik koltuk modelinin yapısı. Unutmayın ki seçmiş olduğunuz mobilya modeliniz veya yapmış olduğunuz ev dekorasyonunuz yatırım niteliğinde bu nedenle de evde en çok kullanılan mobilya türü olan koltuk takımını da ucuz koltuk takımı olacak şekilde seçmek yerine kaliteli koltuk modeli ve dayanıklı koltuk modeli olarak seçmenizde fayda var. Bu sayede ömürlük bir yatırım yapmış aynı zamanda da ev dekorasyonunuzdaki kaliteli şıklığı bozmamış olacaksınız. 

Belusso Mobilya, bu anlayış çerçevesinde üretmiş olduğu tüm koltuk takımı modellerini, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden en şık biçimde tasarlamış ve üretim ekibi ile teknolojik araçlar ile üretmiştir. Bu tip dayanıklı koltuk takımı modellerinin de her salon dekorasyonunda olmasını isteyen Belusso, uygun koltuk takımı fiyatları belirlemiş ve sizler için kampanyalı oturma gruplarını sizler için özel bir paket haline getirmiştir. 

 

Trend Mobilya Olan Koltuk Takımı Modelleri

Evini yenilemek isteyen veya yeni evlenen çiftlerin en çok araştırdığı ve üzerinde düşündüğü mobilya modelleri koltuk takımları oluyor. Belusso Mobilya, her bütçeye uygun koltuk koltuk takımı modelleri ile tasarım koltuk takımlarını ev ve iş yeri dekorasyonlarınıza getirmeyi başardı. Başarılı tasarımlara sahip koltuk takımı modelleri, aynı zamanda da Belusso Mobilya’nın ödüllü mobilya tasarımlarının en önemli parçaları olmuştur.

Modoko koltuk takımı ve modoko koltuk modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve Belusso Mobilya’nın üretmiş olduğu tasarım koltuk takımı modellerini daha yakından görmek için Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde bulunan Belusso Mobilya’yı ziyaret edebilirsiniz. Chester koltuk takımından deri koltuğa, özel tasarım koltuk takımlarından modern koltuk takımı modellerine kadar her alanda üretim gerçekleştiren Belusso Mobilya vermiş olduğu iç mimarlık desteği ile koltuk dekorasyonu fikirlerini de sizlere sunmaktadır.