loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, TürkiyeKöşe Koltuk


Modoko, Masko Köşe koltuk takımı modelleri ve köşe koltuk fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve iç mimarlık hizmetimizden yararlanmak için Belusso Mağazamıza davetlisiniz.

Köşe Koltuk Modelleri

Modern ev dekorasyonu ve minimalist ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen temel mobilyaların başında köşe koltuk modelleri geliyor. Köşe koltuklar, genel olarak konforlu ve ergonomik bir yapıda olduğu için özellikle rahatlığı sevenler ve daha fresh bir evde yaşamak isteyenler için ilk akla gelen tercih oluyor. Farklı ve bir o kadar da mükemmel tasarıma sahip olan Belusso Köşe Koltuk Modelleri birinci sınıf kalite malzemeden özel olarak hazırlanarak tasarlanmıştır. 

Köşe Koltuk Modelleri Yaşam Alanlarını Daha Konforlu ve Kullanışlı Bir Hale Getirir

Genel olarak kare ve dikdörtgen olarak tasarlanan evler; dekore edilirken de buna göre dekore edilmektedir. Ve tam bu anlamda köşem koltuk modelleri, bu tip dikdörtgen ve kare alanlara kolaylıkla uyum sağlamakta ve özellikle de dar alanlar için iyi bir seçenek olmaktadır. Özellikle küçük oda dekorasyonlarında alanı genişletmek ve daha büyük bir derinlik katmak adına kullanılan köşe koltuk modelleri, bu tip salon dekorasyonları ve oturma odası dekorasyonları için özel olarak hazırlanmaktadır. 

Bunun yanı sıra geniş oda dekorasyonlarında, alanı daha modern bir hale getirmek için de kullanılan köşe koltuk takımları, özellikle geniş mutfaklar ve geniş oturma odaları için ideal mobilya modelleridir. 

Köşe Koltuk Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Köşe koltuk modelleri, modern ev dekorasyonlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. L koltuk olarak da adlandırılabilecek olan köşe koltuklar, rahatına düşkün kişiler için uyumlu mobilya modelleridir. Ancak her mobilya gibi köşe koltuk modelleri seçerken de bazı konularda ince detaylar bulunmaktadır. Bu ince detaylara dikkat ettiğiniz zaman mükemmel bir köşe koltuk dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. 

Tarzınızı Belirleyin

Köşe takım modelleri klasik, modern, spor pek çok değişik tarzda olabilir. Nasıl bir tarz istediğinize karar vermeli ve seçtiğiniz tarzın evin diğer eşya ve aksesuarlarına ve evin genel havasına uyup uymadığına dikkat etmelisiniz.

Konfor ve Ergonomi En Önemli Ayrıntı

Genel anlamda rahatlık ve konforun ön planda olduğu köşe koltuk modellerinde başlıca seçenek konfor. Oturma alanlarının geniş ve ergonomik olmasına, kumaşın düzgün kaplanmış olmasına, gereksiz çıkıntı olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. İdeal yükseklik ve dolgu malzemesinde olan köşe koltuk modelleri, Belusso Mobilya tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. 

Kumaş Seçimi

Diğer önemli bir konu da kumaş. Dolaylı yoldan da olsa köşe koltuk takımlarının konfor ve ergonomisini ciddi anlamda etkileyen kumaş seçimi, doğru ve düzgün yapılmadığı zaman hem kötü bir dekorasyon örneği oluşturacak hem de köşe koltuğun konforunu ciddi anlamda olumsuz olarak etkileyecektir. Bu nedenle de alanında uzman iç mimarların tasarlamış ve üretmiş olduğu köşe koltuk modellerini seçmenizde fayda var.

Fonksiyonellik

Köşe takım modelleri istediğiniz ebatta olabilirler. Ama seçtiğiniz mobilya ile mobilyayı konumlandıracağınız alanın uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer mobilyayı yerleştireceğiniz alan büyükse büyük bir köşe takım tercih etmelisiniz. 

Tüm dekorasyonlar çeşitli mobilyalar kullanıldığı gibi ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonunda da artık modern bir yaklaşım ile köşe koltuk modelleri kullanılmaya son dönemlerde daha çok rastlıyoruz. 

Farklı tasarımları ve dikkat çeken özellikleri ile köşe koltuk takımları, kullanıcının ihtiyacı olan konforu ve aynı zamanda da şıklığı çok keskin ve belirgin bir şekilde sizlere sunmakta. L koltuk modellerinin modern yaklaşım ve birinci sınıf kaliteli malzeme ile buluşmasından doğan tasarım modeller, kaliteyi düzeyi her geçen gün biraz daha artırılarak sizlerin karşısına çıkartılıyor. 

Ev ve ofislerde kullanım özelliğine ve kullanım şekline göre özel olarak tasarlanabilen köşe koltuk modellerimiz, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak üretilmekte ve sunulmaktadır. Modoko Belusso Mobilya mağazasına gelerek daha detaylı bilgi alabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.