loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, TürkiyeTürkiye’nin En Pahalı Mobilya Markaları

Türkiye'nin en pahalı mobilya markaları sıralamasında ilk sırada çıkan Belusso Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye mobilya bakımından dünyanın en önemli ülkelerinden biri. Kendine özgü etnik simgeleri ve mobilya tasarımları birçok ülkeden daha önde olan Türk mobilyacılığı, beraberinde de birçok farklı ve kaliteli mobilya markasını ülkemize kazandırmıştır. 

İşte bu bağlamda Belusso Mobilya, Türkiye’nin en önemli ve en büyük mobilya markalarından biri olmayı başarmıştır. Kaliteli ve şık mobilya modelleri ile ön plana çıkan Belusso Mobilya, aynı zamanda da Türkiye’nin en pahalı mobilya markaları sıralamasında başlarda olarak düşünülse de, kalite ve maliyet anlamında doğru bir orantı göstermektedir. 

Mobilya almayı ve dekorasyon yapmayı bir yatırım olarak gören Belusso Mobilya, seçtiği birinci sınıf kaliteli malzemelerle üretim gerçekleştirmektedir. Bu nedenle de piyasada kullanılan ucuz mobilya modellerinden daha kaliteli ve dayanıklı mobilya modellerini ortaya çıkarıyor. 

Kalitesiz ve ucuz mobilya alıp her ay değiştirmektense daha kaliteli bir mobilya modeli ile uzun sürekli kullanım sağlayan Belusso Mobilya, mobilya modellerini daha yakından incelemek için Modoko Belusso mağazasına davetlisiniz.

Türkiye’nin En Pahalı Mobilya Markaları