loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Hakkımızda

Image

Biz Kimiz

30 yılı aşkın süredir sektörde yer alan, deneyim ve tecrübeleriyle mobilyacılığa  yön veren Belusso Mobilya, kurulduğu andan günümüze kadar kalite ve standartlarından ödün vermeden, “tasarım mobilya” anlayışını sürdürerek en özel proje ve modellerini sizler için üretmiş, tüm bunların yanında iç mimarlık kavramını hayatımızla bütünleştirerek mobilyacılıkta zirve yakalamış bir mobilya devidir.

Image
Image
Uzman Mimar Kadrosu

Uzman Mimar Kadrosu

Başarılı ve alanında uzman ekipleriyle hem mobilya üretimi hem de iç mimarlık alanlarında adından sıkça söz ettiren Belusso Mobilya, kaliteli malzemeleri ve çağı yakalayan yenilikçi çizgisiyle farkını konuşturmaktadır.

Profesyonel Tasarım ve Projeler

Profesyonel Tasarım ve Projeler

Modern projeleri ve özgün tasarımlarıyla mobilya üretimi yapan Belusso Mobilya, dekorasyon ve mobilya tasarım sürecinde 3D modelleme yöntemi kullanarak projelerde  sizlerin de aktif rol almanızı sağlamaktadır.

 5.000 m²'lik Üretim Tesisi

5.000 m²'lik Üretim Tesisi

Belusso Mobilya, 5.000 m² kapalı üretim tesisiyle, sizlere özel üretimler gerçekleştirerek hayal ettiğiniz ev mobilyalarına hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Kişiye Özel Tasarımlar

Kişiye Özel Tasarımlar

Modern mobilya dendiğinde ilk akla gelen Belusso Mobilya, kişiye özel tasarımları ve her tarza uygun kumaş, renk ve ölçü seçenekleriyle dekorasyonunuzu benzersiz bir hale getirmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler

Satış Sonrası Hizmetler

Garanti süresi kapsamındaki tüm ürünlere ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermekte olan Belusso Mobilya, garanti süresi sona erse bile bakım ve servis hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

3D Modelleme

Belusso Mobilya olarak kullandığımız 3D Modelleme yöntemiyle, mobilyalarınızın tasarım sürecinde siz de aktif bir şekilde rol alabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek

Belusso Mobilya’dan yaptığınız alışveriş sonrasında her türlü bakım ve servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Modern Mobilyalar

Belusso Mobilya’nın çağı yansıtan modern ve yenilikçi tasarımlarıyla dekorasyonlarınıza ekstra şıklık katabilirsiniz.

Ramazan Macit Kimdir?

Modern mobilya ve modern dekorasyon alanında önemli bir yerde bulunan Belusso Mobilya, Ramazan Macit tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Ramazan Macit’in tüm bilgi ve deneyimlerinden yola çıkarak kurduğu Belusso Mobilya, kurulduğu günden beri Türkiye ve yurt dışına en çok mobilya gönderimi yapan firmalardan biri olmayı başararak, yüksek üretim kapasitesi sayesinde modern mobilya alanında kendini kanıtlamıştır.

Özellikle iç mimarlık alanında Türk mobilya sektörüne önemli katkılarda bulunan Ramazan Macit, modern mobilya anlayışını şıklık, zariflik ve konfor ile destekleyerek tüm yaşam alanlarınızda rahat bir hayat sürmenizi sağlamak vizyonuyla Belusso Mobilya’yı inşa etmiştir.

Alanında uzman mimarları ve satış ekibi ile her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak adına çalışma hayatına devam eden Belusso Mobilya, Ramazan Macit’in sektördeki tecrübe ve deneyimlerinden ilham alarak, dünya çapında bir mobilya markası olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Yalnızca mobilya üretmekle sınırlı kalmayan Belusso Mobilya, farklı bakış açıları yakalayan dekorasyon projeleriyle de müşterilerine üstün bir hizmet sunmaktadır.

Belusso Mobilya|Ramazan Macit Kimdir?
Belusso Mobilya|Ramazan Macit Kimdir?