loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

İç Mimarlık Hizmeti

Belusso Mobilya farkı ile iç mimarlık desteğinin her aşamasını yakından inceleyin
25+ YILLIK DENEYİM

Farklı estetik açılara sahip olan ev dekorasyonlarına standart mobilya modellerini seçmek o ev dekorasyonunun kötü görünmesine sebebiyet verir. Bu nedenle de ev dekorasyonu yaparken veya bir mobilya seçerken iç mimarlık desteği almanın her zaman faydası bulunuyor.

Belusso Mobilya olarak modern mobilya modelleri alanında gerçekleştirdiğimiz tasarım ve üretim sürecinde, alanında uzman iç mimarlarımız ile birlikte “kişiye özel” mobilya ve dekorasyon modelleri ürettirebilir ve aynı zamanda da dekorasyon fikirlerini uzmanlarından alabilirsiniz !

Randevu Alın

Mobilyada İç Mimari Proje ve Uygulama

Evinizde veya iş yerlerinizde yaratmak istediğiniz dekorasyon için iç mimarlık desteği almanız konusunda hemfikirseniz sizleri Belusso Mobilya mağazamıza bekliyoruz.

İç mimarlık dekorasyon proje hizmetlerini alanında en başarılı iç mimarlar ile kurulduğu günden bu güne kadar vermeye devam eden Belusso Mobilya, gerek ev dekorasyon projelerinizi gerekse de iş yeri dekorasyonlarınızı sizler için iç mimari desteği olarak sunmaktadır. Bilgi deneyimi yüksek uzman ekibi ile yeni alanlar yaratmayı amaçlayan Modoko Belusso Mobilya, iç mimari proje-uygulama hizmetlerini kişiye özel olarak gerçekleştirmektedir.

Uygulamanız İçin Teklif Alabilirsiniz

Gerçekleştirilen mobilya dekorasyon projesi süresinde tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen mimari dekorasyon projeniz, daha sonra iç mimarlarımıza devredilerek 3D çizim tekniği ile sizlere üç boyutlu olarak sunulmaktadır.

3D çizim uygulaması sayesinde profesyonel modelleme teknikleri kullanan Belusso Mobilya, yine profesyonel çizimi ile müşterilerini iç mimarlık desteği vermekte ve aynı zamanda da mobilya dekorasyon fikirleri hakkında kaliteli bilgi ve görseller sunmaktadır.
Sizler de bilinçsiz uygulamalardan kaçınarak Modoko Mobilyacılar Sitesinde bulunan Belusso Mobilya mağazamıza gelerek ücretsiz iç mimarlık desteği alabilir ve diğer tüm iç mimarlık servislerimizden yararlanabilirsiniz.

İç Mimarlık Hizmeti

 • Mimari Destek ve Tasarlama Süreci

  Evinizin kişiliğini, sizlerin istek ve arzularını göz önünde bulunduran iç mimarlarımız, size özel olarak tasarımları hazırlıyor ve sunuyor.

  1
 • 3D Modelleme İle Projeye Dahil Olun

  Ev dekorasyonu ve mobilya tasarım sürecinde iç mimarlarımız ile koordineli bir şekilde çalışarak 3D modelleme yöntemi ile yakından inceleme yapabilirsiniz.

  2
 • Son Olarak Estetik Açıyı Yakalayın !

  Hazırlanmış olan mobilya veya dekorasyon projenizi sizlere sunan iç mimarlar ile görüşerek son halini almasına yardımcı olabilir ve üretime geçirtebilirsiniz.

  3
 • Uygulama

  İç Mimarlarımız ile tasarladığınız mobilya modellerini en son teknoloji ile üretiyor ince işçilik ile yaşam alanlarınıza uyguluyoruz. Size de keyfini sürmek kalıyor.

  4