loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye


Koltuk takımlarında en önemli tamamlayıcı mobilya olan berjer modelleri, farklı renk ve model seçenekleri ile Belusso Mobilya mağazalarında sizleri bekliyor.

Berjer, oturma odası ve salon dekorasyonlarında koltuk takımları ve köşe koltuk takımlarından sonra en çok kullan mobilya grubu içine giriyor. Tekli koltuk olarak da adlandırabileceğimiz berjer koltuk, standart kalıpların dışına çıkarak; modern ve aynı zamanda da luxury tarzın hakim olduğu Belusso Mobilyada özel olarak üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır. 

Berjer Koltukları Nasıl Seçmeliyiz?

Berjer koltuklar, her koltuk modeli ile birlikte kullanılanılabilen nadir bir mobilya grubudur. Her tarz mobilya modeli ile kullanılabilen berjer modelleri, yine de kullanılacak olan tarzla bir uyum yakalamalıdır. Örnek vermek gerekirse, eğer modern bir koltuk takımınız varsa, modern berjer modeli ya da diğer bir ismi ile modern tekli koltuk almanız salon dekorasyonunuzu daha şık bir hale getirecektir.

İkinci olarak da kullanım amacına uygun olarak berjer koltuk modeli seçmenizde fayda var. Eğer kullanılacağı alanda oturmaktan ziyade, dekoratif amaçlı bulundurulacaksa, oturma alanının genişliği problem olmayabilir. Ancak sürekli kullanılacağı düşünülüyorsa, oturma alanı geniş olan ve konfor sunan berjerleri tercih etmeniz akıllıca olacaktır.

Tekli berjer modelleriniz ile salonunuza bambaşka bir hava katmak istiyorsanız Belusso Mobilya mağazamızı ziyare edebilir ve berjer modellerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Tasarım Berjer Modelleri

Farklı tasarım seçeneklerine sahip olan Belusso Berjer Modelleri, her tarza uygun seçenekleri ile mağazamızda ve kolaksiyonlarımız arasında yer almaktadır. Ev dekoraysonu ve iş yeri dekorasyonlarında koltuk takımlarından bile daha ön planda olan berjer modelleri gerek şıklık anlayışı gerekse de konforu ile sıklık kullanılan bir ev dekorasyon ürünüdür.