loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Oturma Odası Mobilya Grupları

Oturma grubu mobilya modelleri ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Oturma Odası Mobilya Grupları

Oturma grubu mobilya modelleri ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Oturma odası dekorasyonunda en önemli mobilya gruplarının başında koltuk takımı ve köşe koltuk geliyor. Ana mobilya grubu olarak geçen bu mobilya grupları, Belusso Mobilya firması tarafından özel olarak tasarlanarak üretilmektedir. 

Dekorasyon projeleri ve mobilya üretimi ile türkiye’nin bilinen en büyük modern mobilya firmalarından olan Belusso Mobilya, kişiselleştirilebilir mobilya grupları ile konforu evlerinize ve iş yerlerinize getirecektir. 

Oturma grupları.

Oturma grupları denince ilk akla gelen mobilya grupları olan köşe koltuk modelleri ve koltuk takımı modelleri, Belusso Mobilya tarafından kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir. Birinci sınıf malzemelerle üretilen oturma grupları, Belusso Mobilya’nın Modoko mağazasında sizler için sergilenmektedir. 

Sizler de Modoko Belusso Mobilya mağazasına gelerek ürünler ve dekorasyon projeleri hakkında detaylı bilgi alabilir aynı zamanda da hayal ettiğiniz ev dekorasyon ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. 

Modern oturma grupları.

Hem evler hem de iş yerleri için özel olarak tasarlanan koltuk takımı modelleri aynı zamanda da güvenilir bir kargolama sistemi ile evlerinize kadar getirilmekte; üretiminden montajına kadar her şeyi ile en ince ayrıntısına kadar ilgilenilmektedir. 


Bir Başarı Öyküsü - Belusso Mobilya

Mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veren ve aynı zamanda da Modoko firması olan Belusso Mobilya, gerek yapmış olduğu dekorasyonlar gerekse de müşteriye olan saygısı ile Türkiye’de en çok konuşulan firmalar arasına girmeyi başarmıştır. 

Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyimle Ramazan Macit tarafından kurulan Belusso Mobilya, hem yurt içine hem de yurt dışına mobilya gönderimi yapmaktadır. Mobilyacılık sektörünün nabzını tutan ve bu alandaki trendleri belirleyen Belusso Mobilya, iç mimarlık hizmeti ve mobilya üretimi hizmeti vermektedir. 

Modoko Belusso Mobilya iletişime geçerek iç mimarlık hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilir aynı zamanda da mobilya modellerini daha yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.