loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Tv Ünitesi Modelleri ve Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonlarındaki tv ünitesi modellerinin konumunu ve önemini merak ediyorsanız, blog yazımızı okuyabilirsiniz.
Tv Ünitesi Modelleri ve Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonlarındaki tv ünitesi modellerinin konumunu ve önemini merak ediyorsanız, blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Modoko, İstanbul’da bulunan ve en büyük mobilya kentlerinden biri olan, kaliteli mobilya firmalarının bir arada bulunduğu bir sitedir. İçinde bulunan İstanbul mobilya firmaları Türkiye’nin ve hatta yurt dışının hemen hemen her yerine mobilya gönderimi yaparak büyük bir mobilyacılık hizmeti vermektedir. İşte Modoko mobilya firmalarından biri olan ve modern mobilya alanında mobilya üretiminin yanı sıra iç mimarlık hizmeti de veren Belusso Mobilya; konfor alanlarınızda yeni tasarımlar geliştirerek daha ergonomik ve elegan bir hava katmak için mağazasında sizleri beklemektedir. 

 

Modern Dekorasyonun En Önemli Mobilyası; Tv Ünitesi

Tv ünitesi, son zamanların en çok kullanılan mobilya modelleri arasında geliyor. Değişen dönem ve gelişen dünyanın bizlere bir armağanı olan tv ünitesi modelleri artık ev dekorasyonlarında en çok dikkat çeken mobilya oldu. Tv’lerin hayatımıza girmesi ile birlikte hayatımıza giren tv ünitesi modelleri, birçok farklı model ve tasarımda karşımıza çıkıyor. 

Kitaplıklı Tv Ünitesi Modelleri

Modern dekorasyon minimal ama aynı zamanda da lüks bir havaya sahip bir dekorasyon türüdür. Kalabalıktan uzak daha fonksiyonel bir tasarıma sahip olan modern tv ünitesi modellerinde en dikkat çeken model, kesinlikle kitaplıklı tv ünitesi modelleri oluyor. 

Hem depolama özelliği bulunan hem de şık bir görünüme sahip olan kitaplıklı tv ünitesi modelleri, özellikle Belusso Mobilya tarafından alanında uzman iç mimarlarca özenle hazırlanarak Modoko mağazasında sunulmaktadır.

İstediğiniz renk, boyut ve özelliklerde tasarlanarak üretilecek olan kitaplıklı tv ünitesi modelleri, salon dekorasyonlarınıza farklı bir hava katacak !

Şömineli Tv Ünitesi

Modernliğin daha lüks bir hava ile birleştirildiği dekorasyonlarda kullanılan mobilya modelleri, diğer modellere göre biraz daha farklı olabiliyor. Özellikle son zamanlarda en sık tercih edilen evlerde daha dekoratif bir hava yaratılmasını sağlayan tv ünitesi modellerinde başında şömineli tv ünitesi geliyor. 

Şömineli görünüm tv ünitesi modelleri ve elektrikli tv ünitesi modellerinin özel tasarım tv ünitesi modeli olarak sizlerle buluşmasını sağlayan Belusso Mobilya, özellikle ahşap tv ünitesi modellerinin şömineli tasarımlarla birleşmesini sağlayarak mükemmel bir salon ve oturma odası dekorasyonu yapmanıza olanak sağlar.

Modoko tv ünitesi modelleri dendiği zaman ilk akla gelen modelleri üreten Belusso Mobilya ile iletişime geçebilir ya da Modoko’da bulunan mağazasına uğrayarak tv ünitesi modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Bir Başarı Öyküsü - Belusso Mobilya

Mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veren ve aynı zamanda da Modoko firması olan Belusso Mobilya, gerek yapmış olduğu dekorasyonlar gerekse de müşteriye olan saygısı ile Türkiye’de en çok konuşulan firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyimle Ramazan Macit tarafından kurulan Belusso Mobilya, hem yurt içine hem de yurt dışına mobilya gönderimi yapmaktadır. Mobilyacılık sektörünün nabzını tutan ve bu alandaki trendleri belirleyen Belusso Mobilya, iç mimarlık hizmeti ve mobilya üretimi hizmeti vermektedir. 

Modoko Belusso Mobilya iletişime geçerek iç mimarlık hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilir aynı zamanda da mobilya modellerini daha yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.