loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye


Sandalye modelleri ve sandalye ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için Belusso Mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Hem yemek odası takımlarında hem ofis mobilyaları içinde hem de salon dekorasyonlarında en çok kullanılan mobilya modeli sandalyelerdir. Sandalyeler evin en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir desek yanlış olmayacaktır. Her oda dekorasyonu ve her alan için özel olarak tasarlanan ve üretilen sandalye modelleri bulma imkanınız vardır. Birçok farklı model ve fiyatta bulunacak olan sandalyeler, Belusso Mobilya tarafından size özel olarak üretilmektedir. 

Sandalye Modelleri, Sandalye Fiyatları ve Türleri

Sandalye tasarımları için birçok farklı tasarım ve üretim çalışması yapılabilmektedir. Evler için mutfak sandalyesinden sandalyesine, güzel bir keyif için sallanan sandalyeden balkon sandalyesine kadar her modeli bulmak için tek yapmanız  gereken şey bizimle iletişime geçmek. 

Her yaştan ve farklı zevklere sahip kişiler için özel ve farklı tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Her kesimden birey için sandalye kullanımı oldukça fazladır ve çok fazla sandalye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada, portatif sandalye modelleri sunulmaktadır. Tasarım açısından oldukça hoş olan bu sandalye modelleri, kolayca evinize sığabilmektedir.

İstediğiniz ölçü ve özelliklerde özel olarak tasarlanabilecek tasarım sandalye modelleri ile Modoko Belusso Mobilya mağazasını ziyaret edebilir ya da ürünler hakkında bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Belusso Mobilya Sayesinde Şıklığı Yakalayın

Sandalye modelleri hem yemek odası modelleri arasında hem de salon dekorasyonlarında en çok kullanılan tamamlayıcı ürünlerin başında geliyor. özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen sandalye tipi berjer modelleri ve sandalye modelleri de ev dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası. Modern sandalye modelleri ve bunun yanında diğer tüm tarzlara uygun olan sandalye modelleri, ev dekorasyonlarınızda veya iş yeri dekorasyonlarınızda muhteşem birer dekoratif ürün olabilir. Metal ayaklı sandalye modelleri, ahşap sandalye modelleri ve diğer tüm sandalye modellerimiz özel üretime uygundur.

Sandalye ile ilgili anahtar kelimeler; çalışma sandalyesi, ofis sandalyesi, sallanan sandalye, plastik sandalye, katlanır sandalye, sandalye modelleri, masa sandalye takımı