loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye


Tv Ünitesi Modellerinizde Kaliteyi Ön Plana Çıkartın

Tv ünitesi modellerinizi seçerken en çok dikkat etmeniz gereken şey tv ünitesi modeli fiyatından çok salonunuza yakışıp yakışmayacağı olmalı ! Şık tasarımsal ögeler ile kaliteli malzemenin bir araya gelerek oluşturduğu her kesimin beğenisine hitap eden tv ünitesi modelleri, özel ölçü ve özelliklerde Belusso Mobilya tarafından üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır. 

Modern tv ünitesi çeşitlerinin yanı sıra lüks tv ünitesi modelleri ve tasarım tv ünitesi modellerini de sizler için üretebilecek olan Belusso Mobilya, Modoko mağazasında ahşap tv ünitesi modelinden alçıpan tv ünitesi modeline kadar her türlü tarzı sizlere sunmaktadır. Zamansız mobilya olarak adlandırılan tv ünitesi modelleri, özel üretim seçeneği sayesinde; kişilerin evlerindeki veya iş yerlerindeki alanlara özel olarak hazırlanabilmektedir. 

Birinci sınıf malzeme kullanarak üretim sürecini götüren Belusso Mobilya, alanında uzman iç mimarların tasarım yetenekleri ve üretim ekibinin genel bilgi birikimini harmanlayarak mükemmel modeller üretmekte ve bu üretmiş olduğu tasarım tv ünitesi modellerini geniş ulaştırma ağı sayesinde Türkiye’nin her yerine gönderebilmektedir. 

Tasarım Tv Ünitesi Modelleri

Standart tv ünitesi modellerinin yanı sıra ev dekorasyonları için özel olarak tasarlanan tv ünitesi modelleri, evlerinizde çok daha güzel alanlar oluşturabilmektedir. En çok kullanılan mobilya modellerinin başında gelen tv ünitesi modelleriniz, sadece size özel olsa çok daha iyi olmaz mı ? Eğer cevabınız evetse, özel tasarım tv ünitesi modelleri için Belusso Mobilya iç mimarları ile iletişime geçmenizde fayda var. Modoko Mobilyacılar Çarşı’sında hizmet veren Belusso, teşhirde bulunan tv ünitesi modellerinin yanı sıra, tasarım tv ünitesi modellerini de sizlere sunmaktadır.

Tv Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bir ev dekorasyonu veya ofis dekorasyonunu hazırlarken en çok dikkat edilen şey koltuk takımı seçimi oluyor. Ancak koltuk takımı genel bir ürün olduğundan dolayı, daha çok tamamlayıcı ürünler onun nasıl olduğunu ve gösteriyor ve tamamlıyor. Bu nedenle de bir ev dekorasyonu gerçekleştirirken koltuk takımı gibi büyük dekorasyon ürünlerinden çok tv ünitesi, duvar ünitesi veya tv sehpası gibi daha küçük olan tamamlayıcı ürünlere dikkat etmeniz gerekiyor. 

Unutmayın ki mükemmel bir koltuk takımını da kötü bir şekilde dekore edecek bir tv ünitesi olacağı gibi kötü seçim yapılmış bir koltuk takımı modelini de mükemmel bir şekilde tamamlayacak bir tv ünitesi modeli her zaman bulunuyor Tüm bunlar göz önüne alındığı zaman tv ünitesi modellerinizi seçerken ve dekore ederken ilk önce dikkat etmeniz gereken şey genel ev dekorasyon türünü. Örneğin modern bir köşe koltuk kullandığınız bir ev dekorasyonunda kullanacağınız lüks görünümlü metal tv ünitesi modeli, tarz karmaşası doğuracağı için göz yorucu bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle de seçimlerinizi yaparken modern mi, klasik mi yoksa daha avangard bir dekorasyona mı sahipsiniz önce buna karar vermeniz gerekiyor. 

Tv Ünitesi Veya Tv Sehpası Modelleri Nasıl Dekore Edilmeli ?

Evinizde tv ünitesi mi, tv sehpası mı istiyorsunuz? Bu soruya kafanızdaki dekorasyon ile cevap verin. Tv ünitesi dekorasyonuna başlamadan önce ihtiyacınıza en uygun modele karar verin ve dekorasyonu ona göre şekillendirin. 

Daha sonra vermiş olduğunuz karar göre dekorasyonunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın dekorasyonu yaparken de yaptıktan sonra da dikkat etmeniz gereken en önemli ley tv ünitesi veya kullandığınız tv sehpasının diğer mobilyalarınızla olan uyumu. Gerek renk bakımından gerekse de tarz bakımından uyumsuz olan mobilya modelleri bir süre sonra sizleri ciddi anlamda yoracak ve beğeni seviyenizi azaltacaktır. 

Belusso Mobilya, tasarlamış olduğu tv ünitesi modelleri ile sizlerin ihtiyacı olan her şeyi sunuyor; kitaplıklı tv ünitesi ve ahşap tv ünitesi, metal tv ünitesinden duvar ünitesine kadar her tasarımı sizler için özel olarak tasarlıyor. Farklı modeller ve farklı tasarımlar için Belusso Mobilya ile iletişime geçerek iç mimarlık desteği alabilir ve tamamen size özel olarak tasarlanan tv ünitesi modellerinden faydalanabilirsiniz.