loader

Modoko Mobilyacılar Sitesi 3. Cad. No: 223 Yukarı Dudullu Ümraniye İstanbul, Türkiye

Koltuk ve Oturma Grupları Salon Şıklığı; Belusso Mobilya

Koltuk takımı ve köşe koltuk modelleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Geri Dön
Koltuk ve Oturma Grupları Salon Şıklığı; Belusso Mobilya | Belusso Mobilya

Koltuk takımı ve köşe koltuk modelleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konfor alanlarının ergonomik olmasını yanı sıra şık olması ve isteğe göre dekore edilmesi, o evde yaşayan insanların psikolojileri üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır. Özellikle salon ve oturma odası gibi en çok kullanılan alanlardaki seçmiş olduğunuz mobilya modelleri sizlerin yaşam üzerindeki etkilerinizi de değiştirmektedir. 

Salon ve Oturma Odası Dekorasyonu

Salonlar ve oturma odaları, yaşam alanlarındaki en çok dikkat edilmesi ve dekorasyonunun en titiz şekilde yapılması gereken yerlerin başında geliyor. Özellikle koltuk takımı ve oturma gruplarının seçilmesi ve aynı zamanda da diğer mobilya modelleri ile de dekore edilmesi neredeyse tüm evin havasını değiştiren en önemli etken oluyor.

İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, hayal ettiğinizden çok daha fazlasına sizlere sunmak adına koltuk takımından oturma gruplarına, köşe koltuk modellerinden l koltuk modellerine kadar her türlü salon dekorasyon mobilya grubunu özel olarak tasarımını gerçekleştirmekte ve de üretmektedir. 

Vermiş olduğu ücretsiz iç mimarlık hizmeti sayesinde oturma grupları ve koltuk takımı modellerinizi sadece kendinize özel olarak üretiminin gerçekleştirebilmesini sağlayabilirsiniz.

Köşe Koltuk Modelleri 

Modern ev dekorasyonunda çığır açmış modelleri ve tasarımları ile özellikle köşe koltuk alanında mükemmel tasarımlara imza atan Belusso Mobilya, köşe koltuk modellerinde vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti sayesinde evlerinizdeki bütünlüğü korumak ve mağduriyetin önüne geçmek adına özel üretim köşe koltuk takımları tasarlayarak üretmektedir.

Oturma grubu olarak da adlandırabileceğimiz köşe koltuk modelleri, özellikle küçük salon dekorasyonlarında en çok kullanılan mobilyaların başında geliyor. Minimal yapısı ile alanı daha büyük göstermeye yarayan köşe koltuk modelleri, Modoko Belusso Mobilya tarafından kişiye özel üretilmektedir.

İstanbul Modoko Mobilyacılar Sitesi’ndeki mağazasıyla sizleri bekleyen Belusso Mobilya, koltuk takımı, oturma grupları ve köşe koltuk modelleri ile sizlere hizmet vermektedir.

ÜCRETSİZ MİMARİ DESTEK

Alanında uzman mimar kadromuzla, ev yaşam alanlarınıza yepyeni boyut kazandırmaya biz hazırız.